ENTES
ENTES

Neler Yapıyoruz?

ENTES enerji verimliliği ve enerji kalitesi alanlarında çözümler ve ürünler sunan teknoloji şirketidir. ENTES 40 yıldır, yüzde 100 yerli sermayesi ve kendi mühendislik gücü ile uluslararası standartlara uygun ürün ve çözümler geliştiren, alanında en gelişmiş üretim tesislerine sahip, sektörünün lider şirketidir.


Enerjinin daha verimli ve kaliteli kullanılmasını sağlayacak Tümleşik Enerji Yönetim Sistemlerini ve bu sistemleri oluşturan donanım ve yazılımları geliştirmekte, üretmekte, Türkiye’ye ve uluslararası pazarlara sunmakta, satış sonrası hizmetlerle kalitesinin arkasında durmaktadır.

Güç kalitesi ve enerji, ölçme, kompanzayon, koruma kontrol alanlarında en yüksek kaliteye sahip ENTES donanım ürünleri; CE, KEMA, CSA-US, UL ve GOST-R gibi global pazarda başarıyı garanti altına alan kalite onaylarına sahiptir.

Endüstriyel tesisler, ticari binalar, altyapı ve enerjiyle ilgili kurumlar ve tesisler kısaca enerjinin olduğu her tesis ENTES çözümlerinin öncelikli kullanıcılarıdır.

1985 yılından bu güne 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan ENTES, bugün ürün ve çözümlerini 100% özsermaye ile kurulmuş Almanya, Hindistan, Yunanistan ofislerinde doğrudan, diğer ülkelerde dağıtım ortakları sayesinde kullanıcılarla buluşturmaktadır.