ERAT KABLO
ERAT KABLO

1998 yılında kurulan ERAT KABLO, alanında bilgi ve deneyim sahibi uzman ekibiyle, son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanarak; 10.000 m2 alandaki entegre tesislerinde, kendi bünyesinde Data & Lan Kablo ve Aksesuarları, Fiber Optik Kablo ve Aksesuarlarını üreten Türkiye’nin TEK; Avrupa’nın sayılı üreticilerinden biri olmuştur.

Fiber optik ara bağlantı kabloları (pigtail,patch cord), fiber optik kablo ek kutuları, fiber optik sonlandırma ekipmanları (rack/duvar tipi patch paneller) , fiber optik aksesuarlar, bakır Data&Lan kabloları (Cat5, Cat6, Cat7) , bakır data patch cord kablosu, bakır data sonlandırma panelleri ve bakır data sonlandırma ekipmanlarını üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek Telekomünikasyon sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Üretim; 6000 m2’si kapalı, 10000 m2 alandaki entegre tesislerde, ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 14001, OHSAS 18001 gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi uzman bir ekip tarafından, son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO kalite belgeleri ERAT KABLO markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir.

ERAT KABLO, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.

“İsteyin Fiber Hızında Üretim” sloganı ile hareket eden ERAT KABLO, tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile ERAT markasını Yurtiçi pazarının yanı sıra, dünyaya da sunan ERAT KABLO; 40’ı aşkın ülkede tercih edilen saygın bir marka haline getirmiştir.

ERAT KABLO olarak sektörümüzün hızla büyüyen bir markası olmaktan,başarı ve kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.