BEIJER
BEIJER

BEİJER Elektronik A.Ş. , Petek Teknoloji ve Tic. Ltd. Şti. adıyla 2005 yılında, saygıdeğer ve güvenilir bir firma olma vizyonu ile kurulmuştur.

2005 yılından bu yana, müşterilerinin kendi satın alma / teknik departmanı gibi çalışarak günümüzün pazar ihtiyaçlarına uygun hizmet vermeyi temel prensiplerinden biri yapmış, ilkeli bir çalışma felsefesi altında tavizsiz çalışarak gerek kendi ihracatçılarına gerekse bayileri ve müşterilerine katma değer yaratan güvenilir bir malzeme sağlayıcısı olmayı başarmıştır. Bu bağlamda Türkiye temsilcisi bulunduğu Beijer Electronics AB – İsveç firması tarafından 2013 yılında satın alınarak, faaliyetlerine Beijer- Türkiye olarak devam etmeye başlamıştır.

Otomasyon ve test/ölçü pazarına kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedefleyerek kurulmuş, geçen her yıl hedeflerini büyük ölçüde tutturarak, sürekli büyümenin motivasyonu ile bugün geldiği noktada tüm mensuplarının içinde olmaktan gurur duyduğu güvenilir, çalışkan ve dost bir müessese haline gelmiştir.

2005 yılından günümüze artık büyük olmayı hissetmenin gereği olarak bayi sayımızı her geçen gün arttırmış, şirket binasını iki kat genişletmiş; kendi teknik servisimizin; sürekli eğitimlerimiz için eğitim ve toplantı salonlarımızın olduğu yeni yerimize geçmiş; çok daha kaliteli ve çok daha kurumsal yeni web sitemizle müşterilerimizin memnuniyetini daha da artıracağımıza güvenimizi pekiştirmiş olarak hizmetinizde olmanın gururunu yaşamakta ve bundan büyük bir keyif almaktayız.